• Rodičovské spoločenstvo

• Celoškolské rodičovské spoločenstvo sa uskutoční dňa 20. 10. 2014 (pondelok) o 16,00 hod. v priestoroch školy. Po ňom budú pokračovať triedne Rodičovské spoločenstvá. Zvolení triedni dôverníci sa stretnú o 17,20 hod. v riaditeľni školy. Všetci rodičia sú vítaní.

Riaditeľstvo školy

• Komprax stále pokračuje!

• Skús to aj v tomto roku. Spoj sa s tretiakmi, tí to už vedia a pridaj sa k úspešným "projektantom" Komprax.

www.minedu.sk/vdaka-kompraxu-menia-mladi-ludia-svoje-okolie-k-lepsiemu/

• Otvorenie školského roka 2014/15

• Slávnostné otvorenie nového školského roka sa uskutoční dňa 2. septembra. Stretneme sa o 8,00 hod. pred školou, od 8,15 hod. privítame školský rok svätou omšou v našom kostole. Predpokladané ukončenie prvého školského dňa bude okolo 10,00 hod. Prídeme bez prezúvok a tašiek, prinesieme si iba dobrú náladu.

Riaditeľstvo školy.

• CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

• Prváci (Silvia Olejniková, Ján Lačný, Lukáš Andreánsky) prišli, zabojovali a stali sa úspešnými riešiteľmi. Blahoželáme a tešíme sa na ďalší školský rok.

• PREMENY V PREMENÁCH

• Pred 10 rokmi vzniklo Diecézne centrum pre mládež vo Važci - vlastne aj Diecézne centrum voľného času vo Važci.
            Chceme sa poďakovať Bohu za premeny, ktoré konal a koná na tomto mieste.
            Pozývame Vás na program, ktorý je otvorený pre všetkých.
            V programe nebude chýbať ďakovná sv. omša,  kapely eSPé a My Way,  vzácni hostia - o. biskup Štefan Sečka či Janko Buc a mnoho ďalšieho.
            Viac informácií o oslavách nájdete na stránke www.komisia.sk/oslavy-centra a na plagáte v prílohe.

• SÚŤAŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKOV

• Dňa 6.5.2014 sa v športovej hale mesta Spišská Nová Ves uskutočnila Súťaž mladých zdravotníkov. Súťažné družstvá tvorili žiaci zo základných škôl I. a II. stupňa a družstvá prvej pomoci mládeže stredných škôl.

Tejto súťaže sa zúčastnili aj študenti našej školy v zložení: kapitán Denis Čuchran, Jana Tondrová, Michaela Pľutová, Lukáš Andreánsky, Marek Staňa a náhradníčka Tímea Jančárová. Stanovištia zranení neboli ľahké, tento rok boli skutočne dosť namáhavé, no naši študenti ich hravo zvládli a tak obsadili krásne 2. miesto.

Našim mladým zdravotníkom prajeme veľa ďalších úspechov a veríme, že aj v reálnych situáciách budú vedieť smelo zakročiť a pomôcť zraneným.