• Potvrdenie o nastúpení/nenastúpení žiaka na štúdium

• Výsledky prijímacieho konania budú zverejnené dňa 18. mája 2022 na nástenke pri vstupe do budovy školy a na

www. cgymmisikasnv.edupage.org

Zoznam bude obsahovať poradie uchádzačov s vopred prideleným číselným kódom žiaka, zoradených podľa celkového počtu bodov získaných pri prijímacom konaní a informáciu, či uchádzač je prijatý alebo nie je prijatý.

Riaditeľ školy odošle uchádzačovi rozhodnutie o prijatí do školy najneskôr 18. mája 2022.

Zákonný zástupca maloletého uchádzača do 23. mája 2022 doručí na Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka v Spišskej Novej Vsi potvrdenie o nastúpení/nenastúpení žiaka na štúdium, ktorého vzor je uvedený v Kritériách na prijímacie skúšky 2022/23

v prílohe č. 1 a v nasledujúcom odkaze:

Potvrdenie_o_nastupeni-nenastupeni_ziaka_na_studium.pdf

Záväzné potvrdenie o nastúpení žiaka alebo nenastúpení žiaka na štúdium sa doručí strednej škole cez informačný systém základnej školy (napr. EduPage), odoslaním naskenovaného tlačiva prostredníctvom e-mailu na adresu gym.misika@mail.com, osobne alebo poštou na adresu strednej školy. Rozhodujúci je dátum doručenia strednej škole.

• Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka
      • gym.misika@gmail.com