• Naše úspechy

        • 2021/2022

        • Regionálne kolo

          • Katarína PACÁKOVÁ, Natália OMASTOVÁ, Karolína KOZÁKOVÁ
          • 5.miesto
          • Badminton
          • Regionálne kolo
          • Telesná a športová výchova
          • Benjamín GRADŽILO, Dávid FINDURA, Ján DZURŇÁK
          • 1.miesto
          • Bedminton
          • Regionálne kolo
          • Telesná a športová výchova
          • Marek GREČKO
          • 2.miesto
          • Čo vieš o hviezdach
          • Regionálne kolo
          • Fyzika
          • Erika LESŇÁKOVÁ
          • 1.miesto
          • Výtvarné spektrum 2022
          • Regionálne kolo
          • Umenie a kultúra
        • Celoštátne kolo

          • Benjamín GRADŽILO, Timotej Krupa, Ján Dzurňák
          • 2.miesto
          • Majstrovstvá SR v cezpoľnom behu žiakov SŠ
          • Celoštátne kolo
          • Telesná výchova
        • Krajské kolo

          • Andrej KALÍK
          • 8. miesto
          • Biblická olympiáda
          • Krajské kolo
          • Katolícke náboženstvo
          • Jakub SZENTKERESZTY
          • 8. miesto
          • Biblická olympiáda
          • Krajské kolo
          • Katolícke náboženstvo
          • Daniel KLEŠČ
          • 6. miesto
          • Biblická olympiáda
          • Krajské kolo
          • Katolícke náboženstvo
          • Petra OLEJNÍKOVÁ
          • 1.miesto
          • A slovo bolo u Boha
          • Krajské kolo
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Katarína HVIZDOŠOVÁ
          • 5. miesto
          • Olympiáda zo SJL
          • Krajské kolo
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Petra OLEJNÍKOVÁ
          • 3. miesto
          • Hviezdoslavov Kubín
          • Krajské kolo
          • Slovenský jazyk a literatúra
          • Timotej KRUPA
          • 3.miesto
          • Cezpoľný beh žiakov SŠ
          • Krajské kolo
          • Telesná výchova
          • Ján DZURŇÁK, Benjamín GRADŽILO, Timotej KRUPA,
          • 1.miesto
          • Cezpoľný beh žiakov SŠ
          • Krajské kolo
          • Telesná výchova
        • Okresné kolo

          • Ján DZURŇÁK, Benjamín GRADŽILO, Timotej KRUPA
          • 1.miesto
          • Cezpoľný beh žiakov SŠ
          • Okresné kolo
          • Telesná výchova
          • Magdaléna FILIPPOVÁ, Erika LESŇÁKOVÁ, Natália OMASTOVÁ, Kristína SZUPERÁKOVÁ
          • 1.miesto
          • Cezpoľný beh žiačok SŠ
          • Okresné kolo
          • Telesná výchova
        • Domáce kolo

          • Nina PEKÁROVÁ
          • 1.miesto
          • AMFO 2022
          • Domáce kolo
          • Umenie a kultúra
          • Matej MARCINČIN
          • úspešnosť 93,18%
          • iBobor
          • Domáce kolo
          • Informatika
          • Alžbeta ZEKUCIOVÁ
          • úspešnosť 91,25%
          • iBobor
          • Domáce kolo
          • Informatika
          • Barbora MIŠENDOVÁ
          • úspešnosť 83,72%
          • iBobor
          • Domáce kolo
          • Informatika
        • 2020/2021

        • Krajské kolo

          • Petra OLEJNÍKOVÁ
          • 2.miesto
          • Hviezdoslavov Kubín
          • Krajské kolo
          • Slovenský jazyk a literatúra
    • Kontakty

      • Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka
      • gym.misika@gmail.com
      • 0915 930494 - Riaditeľ školy
      • Radničné námestie 271/8 , 052 01 Spišská Nová Ves Slovakia
  • Fotogaléria

      zatiaľ žiadne údaje