• Rozhodnutie riaditeľky školy o 2. kole

• Rozhodnutie riaditeľky školy o 2. kole prijímacieho konania nájdete  kliknutím TU

• OZNAM O OBSADENOSTI

• Riaditeľka školy oznamuje, že po potvrdení o nastúpení, resp. nenastúpení na štúdium do 1. ročníka štvorročného štúdia v študijnom odbore 7902 J gymnázium pre školský rok 2020/21 je ešte počet voľných miest 7.

• Predĺženie platnosti zľavy na dopravu

• Predĺženie platnosti zľavy na dopravu na Preukaze študenta ISIC/EURO<26 pre školský rok 2020/21.

Predĺž si platnosť zľavy na dopravu na Preukaze študenta na rok 2020/2021.

Ak pokračuješ v štúdiu a chceš naďalej využívať svoj preukaz ako dopravnú kartu, zľavu využívanú v doprave prostredníctvom čipu si predĺžiš zaslaním SMS podľa nasledujúcich krokov:

1. Na číslo 8844 pošli SMS v tvare: TC medzera priezvisko medzera číslo čipu (meno uvádzaj ako na preukaze a bez diakritiky, príklad SMS: TC Mrkvicka 1042019005).
            2. Príde ti potvrdzujúca SMS, ktorá je spoplatnená sumou 3 €. Ostatné SMS sú bezplatné.
            3. Po prijatí potvrdzujúcej SMS prilož kartu k terminálu na svojej škole alebo k verejnému terminálu (mapa je na www.preukazstudenta.sk). Terminál ti predĺži platnosť zľavy na dopravu na čipe preukazu.

Terminál je prístupný v škole každý v utorok, v stredu a vo štvrtok v  čase od 10:00 do 12:00 hod. Najlepšie dohodnúť vopred, aby nedošlo k hromadnému príchodu žiakov.

Viac info na www.preukazstudenta.sk alebo kontaktuj TransData, tel.: 0905 384 092 (pracovné dni 7:00-15:00), email: preukazstudenta@transdata.sk.”Informácie o predĺžení preukazu (zakúpenie známky ISIC) nájdete na na www.isic.sk.