• Výsledky prijímacieho konania do 1.roč. štvorročného štúdia v šk. roku 2020/2021

• Výsledky prijímacieho konania nájdete kliknutím TU.

Žiak je identifikovaný podľa číselného kódu, ktorý mu bol pridelený pri prijímacích skúškach a bol mu doručený s rozhodnutím.

Vzhľadom na súčasnú situáciu žiadam uchádzačov, ktorí sú prijatí na štúdium, aby na adresu gym.misika@gmail.com obratom oznámili prípadné nenastúpenie na štúdium. Uvoľnené miesta poskytneme ďalším záujemcom.

Ďakujem za pochopenie.

Mgr. Otília Berková, riaditeľka školy

• Prijímacie konanie pre 1. ročník v šk roku 2020/21

• Milí rodičia, milí uchádzači o štúdium na našej škole,

na základe pokynov Ministerstva školstva, vedy, výskumu a športu Slovenskej republiky zverejňujeme kritéria pre prijatie žiakov do 1. ročníka v školskom roku 2020/2021. Nájdete ich TU (kliknite)

Všetky potrebné informácie a termíny sú uvedené vo všeobecných usmerneniach tohto zverejneného dokumentu alebo podrobnejšie na stránke Ministerstva školstva (kliknite TU).

Potvrdenie o nástupe do školy  nájdete kliknutím TU.