• Deň študentstva

• Pri príležitosti Dňa študentstva, ktorý je zároveň Dňom boja za slobodu a demokraciu, ocenil primátor mesta P. Bečarik úspešných žiakov a študentov mesta Spišská Nová Ves. Za našu školu boli nominovaní Katka Pacáková za vytvorenie dramatickej scénky a víťazstvo kolektívu vtedajšej I. A v celoslovenskej súťaži Jazykový kvet a Radovan Marcinčin za účasť vo finálovom kole celoslovenskej esejistickej súťaže Sofia. Obom srdečne blahoželáme!

• Duchovné cvičenia pre štvrtákov

• V minulých dňoch sa naši štvrtáci zúčastnili pravidelných duchovných cvičení, tentokrát v kláštore Komunity Blahoslavenstiev v Okoličnom. Okrem duchovného programu pod vedením p.kaplána Martina Bartoša navštívili aj rodný dom Milana Rúfusa v neďalekej Závažnej Porube a plní duchovných zážitkov sa po troch dňoch vrátili domov.

• Akadémia o Štefanovi Mišíkovi na Hnilci

• 29.októbra 2019 sa naša škola vydala na návštevu dedinky Hnilec, kde sme si v miestnom kostole pripomenuli 100. výročie úmrtia kňaza Štefana Mišíka, po ktorom nesie naša škola meno. Sv. omšu pre nás a miestnych farníkov odslúžil vdp. dekan Gallik a po nej sme pripravili slávnostnú akadémiu, pásmo hovoreného slova, piesní a obrazovú prezentáciu s videonahrávkami, tzv. dokudrámu. Nakoniec sme si prezreli faru, kde Štefan Mišík pôsobil vyše 40 rokov.