• Stretnutie s pánom prezidentom Kiskom

• Tešíme sa spolu s naším Viktorom Pamulom  zo stretnutia s p. prezidentom dnes v SNV...

• Ďalší pekný úspech našich športovcov, tentoraz tretie miesto v obvodných majstrovstvách v basketbale! Blahoželáme a ďakujeme!

• Okresné kolo Olympiády z anglického jazyka

• Dňa 14. 01. 2016 sa konalo okresné kolo Olympiády z anglického jazyka, na ktorom sa zúčastnili aj naši žiaci. Blahoželáme Pavlovi Marcinčinovi, žiakovi II.A triedy, k obsadeniu 3. miesta v kategórii 2A.

• 7. reprezentačný ples Cirkevného gymnázia

• 7. reprezentačný ples Cirkevného gymnázia - Obrázok 1                           7. reprezentačný ples Cirkevného gymnázia - Obrázok 2

• Okresné kolo Olympiády z nemeckého jazyka

• Srdečne blahoželáme Valérii Harnišovej, žiačke IV.A triedy, k úspešnemu riešeniu a obsadeniu 2. miesta na okresnom kole Olympiády z nemeckého jazyka, ktoré sa konalo dňa 11. 1.2016.

• Novoročný vinš

• Nech Božie požehnanie a radosť života naplní každý váš deň,

nech vaša rodina nespozná v budúcom roku súženie starostí a problémov.

Nech vaše príbytky navštívi šťastie, láska a zdravie, ktoré vás budú sprevádzať každým vašim krokom.

Praje Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka