• „Umenie zmýva z duší prach každodennosti.“

• A tak sme sa aj my rozhodli, že si spríjemníme každodenné radosti a starosti a 18.9.2015 sme navštívili divadelný projekt s názvom DUFART, ktorý nás previedol po stopách tajomnej histórie mesta Spišská Nová Ves.

Ďakujeme za príjemný umelecký zážitok! ;)

• Študentská kvapka krvi

• Daruj dar života: daruj krv....

Táto krásna veta oslovila aj našich žiakov zo 4.A, a tak 14.9. darovali túto vzácnu tekutinu na Oddelení hematológie a transfuziológie v Spišskej Novej Vsi. Pán Boh zaplať!

• Ide sa do Bruselu!

• Keďže sme súčasťou Európskej únie, zaujíma nás aktuálne dianie v EÚ,a preto naši žiaci navštívili podujatie s názvom Deň EÚ       v meste Spišská Nová Ves, ktoré sa konalo 4.9.2015 v Redute. Mali možnosť sa stretnúť napr. s pani poslankyňou Monikou Smolkovou a diskutovať o veciach, ktoré mladých ľudí ohľadom EÚ trápia alebo o nich nevedia. A o tom, že sa oplatí pýtať, sa presvedčila naša žiačka Lucia Siváková, ktorá pocestuje do Bruselu, ktorý je mestom Európskej komisie.

Blahoželáme!