• Vážení rodičia a priatelia školy, pomôžte nám skvalitniť výchovno-vzdelávací proces na škole darovaním 2% z dane! Kliknite TU pre zobrazenie podrobnosti.
        • Škola z vnútra
        • Aula
        • Školská knižnica
        • Pohľad do triedy
        • PC učebňa
        • Vyskúšajte taktiež EduPage mobilnú aplikáciu, ktorá je dostupná na zariadeniach s operačným systémom Android a IOS. Dostávajte informácie od školy priamo do Vášho mobilu.
      • Prezentačné video

• Láska a vzťahy - beseda

Vo štvrtok 29. apríla 2021 sa všetky triedy našej školy zúčastnili on-line besedy na tému „Láska a vzťahy“ s vdp. Róbertom Neupauerom, rodákom zo Spišských Vlách.
            Jeho prvá „kaplánka“ bola práve Spišská Nová Ves, takže sa tešil z pôsobenia nášho gymnázia a z nášho virtuálneho stretnutia. V rokoch 2010 – 2013 absolvoval štúdiá na Pápežskom inštitúte Jána Pavla II. v Ríme pre štúdium manželstva a rodiny, kde získal licenciát z katolíckej teológie a odvtedy je poverený pastoráciou manželstiev a rodín v Spišskej diecéze. Okrem toho pôsobí na niektorých teologických fakultách a najmä na Akadémii Karola Wojtylu.
            Po prednáškovej časti nasledovala diskusia, ktorá bola veľmi živá a pútavá. Na konci vdp. Róbert Neupauer zhodnotil:
            „Bolo to aj pre mňa povzbudzujúce a obohacujúce. V mladých je prítomná túžba po veľkom živote a skúsenosť lásky vnímam ako moment, kedy sa v nich táto túžba prebudí a by

• Zelený Andel 2021

"V tomto školskom roku sa konal 4. ročník celoslovenskej súťaže Zelený Andel 2021. Do súťaže sa mohli zapojiť študenti stredných škôl, ktorí spracovali svoju SOČ v oblasti - Ochrana a obnova životného prostredia. Našu školu reprezentoval študent III.A triedy Samuel Repaský s prácou "Množstvo vyprodukovaného bioplynu v domácnostiach z bioodpadu". S touto prácou sa umiestnil na 3. mieste - získal čestné uznanie garanta študijného programu "Ochrana a obnova ŽP" a k tomu vecnú cenu.

• Beseda so slávnym režisérom Petrom Weincillerom

Naši žiaci mali možnosť nahliadnuť do divadelného umenia a do práce režiséra, herca, umeleckého vedúceho a riaditeľa divadelného zoskupenia Teatro Colorato. Peter Weinciller nám rozprával o kráse divadelného umenia, o hĺbke jedinečného okamihu, kedy herci môžu sprítomniť myšlienky, emócie a podať posolstvo alebo zážitok divadelnej hry. Jednou z prvých scénických kompozícií bola i Slza radosti, kde hlavnými témami bola čistota, ktorej predstaviteľkou bola už blahorečená Anka Kolesárová. Hlboký námet mala i divadelná hra od Jána Pavla II. s názvom Lúče otcovstva, ktorá rozpráva i o absencii otca v dnešnej dobe a ďalších problémoch, ktoré rezonujú v dnešnej spoločnosti. Medzi ďalšie divadelné hry, ktoré sa Peter Weinciller podujal režírovať patria napríklad Louis Braille, Oko za oko, Michelangelo, Matúš Čák Trenčiansky, Bejby Bajbl Band. Sme veľmi vďační, že sme mali túto jedinečnú príležit

• Pre študentov a rodičov

• Partneri

• Portál VŠ
      • Končím školu
      • ISIC a ITIC
      • Operačný program informatizácie školstva
      • Spišská diecéza
      • Kcorp
    • Nájdete nás aj TU:

• Zvonenia

Pondelok 17. 5. 2021
      • Informácie pre uchádzačov

• ELEKTRONCKÁ PRIHLÁŠKA
        pre vyplnenie

kliknite TU.

Záznam z online DOD nájdete kliknutím TU

Kliknite pre zobrazenie letáčikov.