Naša škola

• 25. 7. 2014

Pozrite si pohľad na Spišský Jeruzalem pohľadom publicistov z košickej televízie.

• Metamorfózy v čase

VIAC: ťukni na fotografiu

• Maturity 2014 - sme v prvej pätnástke na Slovensku!

10. 7. 2014

V úspešnosti maturitných skúšok sme reprezentovali školu a Spišskú Novú Ves 12. miestom v rámci Slovenskej republiky v predmete matematika (pozri prílohu).

V predmete sloveský jazyk a literatúra sme v rámci mesta skončili na druhom mieste.

Celkovo v meste Spišská Nová Ves sme zo všetkých stredných škôl a gymnázií obsadili druhé miesto.

Príloha:

SKOLY_S_USPESNOSTOU_V_MATEMATIKE_NAD_70_PERCENT.docx

• Retro - pozdrav Sv. Otca

Návšteva žiakov, rodičov, učiteľov a členov farského spoločenstva Vatikánu a Ríma počas školskej púte.

Pozdrav_SV_OTCA_2011.flv

• 8. 7. 2014

Prejdi na:   http://kultura.sme.sk/c/7262384/zmaturovali-by-ste-z-literatury-otestujte-sa.html

• ISIC karta - predĺženie platnosti

Ak si chcete predĺžiť platnosť ISIC karty na prázdniny a ďalší školský rok, navštívte ekonómku školy v dopoludńajších hodinách do piatu 11. 7. 2014. A ináč, veľa slnka, vody a pohody a žiadne úrazy. Oznam platí pre budúcich druhákov až štvrtákov.

Vaša škola

• Záver školského roka

Školský rok 2013/2014 ukončíme dňa 26. 6. 2014 sv. omšou o 8,15 hod. Všetkým žiakom prajeme krásne prežitie prázdnin

• DEŇ VEDY

• CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Prváci (Silvia Olejniková, Ján Lačný, Lukáš Andreánsky) prišli, zabojovali a stali sa úspešnými riešiteľmi. Blahoželáme a tešíme sa na ďalší školský rok.

• PREMENY V PREMENÁCH

Pred 10 rokmi vzniklo Diecézne centrum pre mládež vo Važci - vlastne aj Diecézne centrum voľného času vo Važci.
    Chceme sa poďakovať Bohu za premeny, ktoré konal a koná na tomto mieste.
    Pozývame Vás na program, ktorý je otvorený pre všetkých.
    V programe nebude chýbať ďakovná sv. omša,  kapely eSPé a My Way,  vzácni hostia - o. biskup Štefan Sečka či Janko Buc a mnoho ďalšieho.
    Viac informácií o oslavách nájdete na stránke www.komisia.sk/oslavy-centra a na plagáte v prílohe.

• DILONGOVA TRSTENÁ JE V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI

Srdečne blahoželáme za reprezentáciu školy i mesta a,samozrejme, aj seba Lukášovi Frankovičovi za 1. miesto v kategórii POÉZIA v súťaži Dilongova Trstená.

Dilongova_Trstena.pdf

Príloha: Fotoalbum

• POMOC PRE ŽAKOVCE

• OCENENIE ZA DRAMATURGIU

Lukáš sa nedá ani po maturite. Blahoželáme a prajeme mu veľa úspechov v jeho ďalšom pôsobení.

• ŠTÚROV ZVOLEN

Blahoželáme Lukášovi za 2. miesto v regionálnom kole Štúrov Zvolen.

Lukas_Sturov_Zvolen.pdf

• SÚŤAŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKOV

Dňa 6.5.2014 sa v športovej hale mesta Spišská Nová Ves uskutočnila Súťaž mladých zdravotníkov. Súťažné družstvá tvorili žiaci zo základných škôl I. a II. stupňa a družstvá prvej pomoci mládeže stredných škôl.

Tejto súťaže sa zúčastnili aj študenti našej školy v zložení: kapitán Denis Čuchran, Jana Tondrová, Michaela Pľutová, Lukáš Andreánsky, Marek Staňa a náhradníčka Tímea Jančárová. Stanovištia zranení neboli ľahké, tento rok boli skutočne dosť namáhavé, no naši študenti ich hravo zvládli a tak obsadili krásne 2. miesto.

Našim mladým zdravotníkom prajeme veľa ďalších úspechov a veríme, že aj v reálnych situáciách budú vedieť smelo zakročiť a pomôcť zraneným.

• DUPKANÝ ČARDÁŠ

16. mája sme sa stali súčasťou celoslovenského projektu a rekordu, ktorý súvisel s tancovaním dupkaného čardáša pri príležitosti vstupu SR do EÚ.

• MEDZINÁRODNÁ PREHLIADKA UMELECKEJ ČINNOSTI

24. a 25. 4. sa žiaci našej školy stretli v Košiciach so žiakmi iných cirkevných škôl a na Medzinárodnej prehliadke umeleckej činnosti cirkevných škôl  získali ocenenie a množstvo zážitkov a skúseností. Ďakujeme.

• HVIEZDOSLAVOV KUBÍN

Hviezdoslavov Kubín je recitačná súťaž, ktorá má svoju históriu a záčastnil sa jej aj náš žiak Lukáš Frankovič, 4.B. V rámci krajského kola získal aj krásne ocenenie za najlepšiu dramaturgiu. Blahoželáme!

• NEZAMESTNANOSŤ ABSOLVENTOV SŠ OKRESU SPIŠSKÁ NOVÁ VES

• RODIČOVSKÉ SPOLOČENSTVO

Triedne rodičovské spoločenstvá sa uskutočnia dňa 5. mája 2014 (pondelok) od 16,00 do 17,00 hod. v kmeňových triedach.

Riaditeľstvo školy

strana: