• Rodičovské spoločenstvo

7. 10. 2014

Celoškolské rodičovské spoločenstvo sa uskutoční dňa 20. 10. 2014 (pondelok) o 16,00 hod. v priestoroch školy. Po ňom budú pokračovať triedne Rodičovské spoločenstvá. Zvolení triedni dôverníci sa stretnú o 17,20 hod. v riaditeľni školy. Všetci rodičia sú vítaní.

Riaditeľstvo školy

• 1. 10. 2014

Skús to aj v tomto roku. Spoj sa s tretiakmi, tí to už vedia a pridaj sa k úspešným "projektantom" Komprax.

www.minedu.sk/vdaka-kompraxu-menia-mladi-ludia-svoje-okolie-k-lepsiemu/

• ISIC/EURO 26 JEDNA KARTA STAČÍ

• Maturity 2014 - čo o nás napísali v Ičku a kde je pravda (INEKO)

4. 9. 2014

V úspešnosti maturitných skúšok sme reprezentovali školu a Spišskú Novú Ves 12. miestom v rámci Slovenskej republiky v predmete matematika (pozri prílohu).

V predmete sloveský jazyk a literatúra sme v rámci mesta skončili na druhom mieste.

Celkovo v meste Spišská Nová Ves sme zo všetkých stredných škôl a gymnázií obsadili druhé miesto.

A, navyše, žiaden žiak opravnú maturitnú skúšku u nás nerobí.

Príloha:

SKOLY_S_USPESNOSTOU_V_MATEMATIKE_NAD_70_PERCENT.docx

MS_2014.docx

• Otvorenie školského roka 2014/15

26. 8. 2014

Slávnostné otvorenie nového školského roka sa uskutoční dňa 2. septembra. Stretneme sa o 8,00 hod. pred školou, od 8,15 hod. privítame školský rok svätou omšou v našom kostole. Predpokladané ukončenie prvého školského dňa bude okolo 10,00 hod. Prídeme bez prezúvok a tašiek, prinesieme si iba dobrú náladu.

Riaditeľstvo školy.

• 7. 8. 2014

Skús sa otestovať zo slovenčiny. Ide o učivo zo ZŠ. Obstojíš?

• 25. 7. 2014

Pozrite si pohľad na Spišský Jeruzalem pohľadom publicistov z košickej televízie.

• Metamorfózy v čase

VIAC: ťukni na fotografiu

• Retro - pozdrav Sv. Otca

Návšteva žiakov, rodičov, učiteľov a členov farského spoločenstva Vatikánu a Ríma počas školskej púte.

Pozdrav_SV_OTCA_2011.flv

• 8. 7. 2014

Prejdi na:   http://kultura.sme.sk/c/7262384/zmaturovali-by-ste-z-literatury-otestujte-sa.html

• Záver školského roka

Školský rok 2013/2014 ukončíme dňa 26. 6. 2014 sv. omšou o 8,15 hod. Všetkým žiakom prajeme krásne prežitie prázdnin

• DEŇ VEDY

• CHEMICKÁ OLYMPIÁDA

Prváci (Silvia Olejniková, Ján Lačný, Lukáš Andreánsky) prišli, zabojovali a stali sa úspešnými riešiteľmi. Blahoželáme a tešíme sa na ďalší školský rok.

• PREMENY V PREMENÁCH

Pred 10 rokmi vzniklo Diecézne centrum pre mládež vo Važci - vlastne aj Diecézne centrum voľného času vo Važci.
    Chceme sa poďakovať Bohu za premeny, ktoré konal a koná na tomto mieste.
    Pozývame Vás na program, ktorý je otvorený pre všetkých.
    V programe nebude chýbať ďakovná sv. omša,  kapely eSPé a My Way,  vzácni hostia - o. biskup Štefan Sečka či Janko Buc a mnoho ďalšieho.
    Viac informácií o oslavách nájdete na stránke www.komisia.sk/oslavy-centra a na plagáte v prílohe.

• DILONGOVA TRSTENÁ JE V SPIŠSKEJ NOVEJ VSI

Srdečne blahoželáme za reprezentáciu školy i mesta a,samozrejme, aj seba Lukášovi Frankovičovi za 1. miesto v kategórii POÉZIA v súťaži Dilongova Trstená.

Dilongova_Trstena.pdf

Príloha: Fotoalbum

• POMOC PRE ŽAKOVCE

• OCENENIE ZA DRAMATURGIU

Lukáš sa nedá ani po maturite. Blahoželáme a prajeme mu veľa úspechov v jeho ďalšom pôsobení.

• ŠTÚROV ZVOLEN

Blahoželáme Lukášovi za 2. miesto v regionálnom kole Štúrov Zvolen.

Lukas_Sturov_Zvolen.pdf

• SÚŤAŽ MLADÝCH ZDRAVOTNÍKOV

Dňa 6.5.2014 sa v športovej hale mesta Spišská Nová Ves uskutočnila Súťaž mladých zdravotníkov. Súťažné družstvá tvorili žiaci zo základných škôl I. a II. stupňa a družstvá prvej pomoci mládeže stredných škôl.

Tejto súťaže sa zúčastnili aj študenti našej školy v zložení: kapitán Denis Čuchran, Jana Tondrová, Michaela Pľutová, Lukáš Andreánsky, Marek Staňa a náhradníčka Tímea Jančárová. Stanovištia zranení neboli ľahké, tento rok boli skutočne dosť namáhavé, no naši študenti ich hravo zvládli a tak obsadili krásne 2. miesto.

Našim mladým zdravotníkom prajeme veľa ďalších úspechov a veríme, že aj v reálnych situáciách budú vedieť smelo zakročiť a pomôcť zraneným.

strana:

• Cirkevné gymnázium Štefana Mišíka, Radničné námestie 271/8, Spišská Nová Ves